Co oznaczają zawroty głowy i kołatania serca?

Witam mam 21 lat od kilkunastu miesięcy mam wrażenie ze coś mi się dzieje z sercem odczuwam kołatania serca czasami mi duszno mam zawroty głowy czasami dosyć silne jak bym miał zemdleć byłem u lekarza rodzinnego skierował mnie na morfologie krwi i ekg serca wszystko było ok poszedłem do niego z prośbą o skierowanie do kardiologa ale mi nie chciał dać bo wyniki są w normie więc poszedłem prywatnie zrobiłem echo serca i też w normie a się źle czuje gdzie mam szukać pomocy?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeżeli w dalszym ciągu odczuwa pan dolegliwości może pan wykonać badanie holter EKG i udać się na konsultację do lekarza kardiologa.