Co oznaczają zawroty głowy, mdłości po uderzeniu w głowę?

Witam mam 22 lata . Dzisiaj uderzylam sie dosyc mozno o parapet glowa od tam tej pory moj organizm wariuje . Nie wiem czy to wina cisnienia bo od niedawna mam niskie czy przez to uderzenie . A wiec mierzylam dzisiaj cisnienie raz mialam 60/80 puls 85 po wypiciu kawy 160/145 puls 30 teraz juz pokazuje mi w miare normalne jednak od uderzenia caly czas czuje ucisk w glowie mam zwroty i mdlosci ogolnie raz mi goraca raz mam dreszcze czy mam sie niepokoic ?

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej udać sie do SOR w celu dokładnej oceny Pana stanu klinicznego, zebrania dużo dokładniejszego wywiadu i możliwe, że wykonania badań obrazowych.