Co oznaczają zmiany guzkowe w płucach?
Witam, co oznaczają zmiany guzkowe w płucach- największy guzek o przekroju 5mm po prawej stronie? W badaniu tk klatki piersiowej zauważono też niejednokrotnie guz głowy trzustki nie objęty w całości. Co to oznacza?? Dziękuję za odpowiedz.

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Powyższe zmiany mogą nasuwać podejrzenie choroby nowotworowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ponieważ konieczna jest interpretacja kliniczna i pokierowanie dalszą diagnostyką i leczeniem.