Co podać 6-latkowi na kaszel?

witam chciałabym dowiedzieć sie co podać 6 letniemu dziecku na kaszel, mała miała ostry krtaniowy kaszel. postawiłam bańki. i dostaje syrop clemastinum 3x i dodatkowo flegamine 2x, została jej chrypka i "odchrząka" ja. co moge podać jej na kaszel który według mnie jest bardziej suchy i męczący. niemiała gorączki. bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Marta Jaruchowska

Mozna zastosowac inhalacje z soli i Pulmicortu/berodualu lub ostatnio mam dobre doswiadczenia z syropem PectoDrill.clemstin bym dalej podawala. Sa to leki na recepte, wiec i tak bez wizyty u lekarza sie nie obedzie.