Co podać dziecku na spływającą wydzielinę?

Witam. Moja 3,5 letnia córka jest przeziębiona. Nie kaszle, ma lekko zatkany nosek z którego tylko troszkę jesteśmy w stanie coś odciągnąć. Ale na spaniu, w sumie na chwilę po położeniu się zaczyna spływać jej wydzielina, którą aż się dławi. Co jej podać?

Szanowna Pani, w takim przypadku najlepiej jest udać się do pediatry, które zaleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam