Co pomoże na kaszel?

Dzień dobry! Od kilku dni mam kaszel przypominający burzę. Rano mam sporo flegmy, a w pracy często kaszle. Muszę szybko wrócić do formy. Co pomoże na taki kaszel?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania. Pana dolegliwości mogą być spowodowane dróg oddechowych i warto określić czy nie wymaga pan leczenia innego niż objawowe (nawadnianie, inhalacje np. solą morską, leki wykrztuśne).