Co powinna zrobić synowa z tymi wynikami?

Dzień dobry, moja synowa jest 11 tydzień i 3 dni w ciąży. W trakcie badania laboratoryjnego wyszło podwyższone TSH do 5,449 zaś FT4 w normie - 8,96. Bardzo denerwujemy się. Jakie następstwa dla dzidziusia mogą się pojawić i co powinna synowa zrobić w tym przypadku? Serdecznie dziękuję - przyszła babcia

witam synowa powinna skonsultować się z ginekologiem, możliwe że trzeba będzie włączyć Euthyrox/Letrox