Co powinnam jeść przed snem?

Mam 31 lat rok temu zaczelam miec okropne zawroty glowy. Wszelkie nadania wykazaly hipoglikemie reaktywna. Bylam u dietetyka ale to pomoglo na chwile. Prosze o podpowiedz co jesc na kolecje aby dobrze przespac noc. Budze sie nad ranem I spie z takim niepokojem. Wiruje mi w glowie czuje sie strasznie zmeczona nie mam sily. Po obudzeniu musze polezec i polozyc w pol siedzaco I dopiero mi sie samopoczucie poprawia . Prosze o porade bardzo prosze

Dzień dobry, warto by było z tym problemem zgłosić się do diabetologa lub endokrynologa i poprowadzić doagnostykę w kierunku insulinooporności z określeniem, czy nie potrzeba wprowadzić leków. Co do samego jedzenia warto wprowadzić dietę opartą na zasadach prawidłowego żywienia z niskim indeksem glikemicznym. Pozdrawiam.

Mgr Angelika Urban Psycholog

Witam. Być może jest to problem natury emocjonalnej. Pisze Pani o dużym nagromadzeniu emocjonalnym, na co mogą wskazywać nieprzespane noce i zaburzenia snu. Sugerowałabym zastanowienie się nad tym, co wydarzyło się w Pani życiu rok temu. Pani objawy mogą być też odpowiedzią na jakieś trudne i bolesne doświadczenia i problem może być również natury psychosomatycznej.