Co powinnam zrobić po leczeniu zakrzepów w żylakach lewej pachwiny?

Co powinnam zrobić po leczeniu zakrzepów w zylakach lewej pachwiny (uchodzące do żył przymacicznych). Zakrzepy miały miesiąc jak podjęto leczenie, byłam w 8 miesiącu ciąży. Jak na siebie uważać? CO mi grozi jeśli w ciązy przeszłam taki incydent z zakrzepami? Wystarczą 3 miesiące po porodzie zastrzyki z clexane i choroba jest wyleczona - czy całe życie muszę mieć się na baczności i brac jakieś leki?

Witam serdecznie, po porodzie i po leczeniu przeciwzakrzepowym, gdy w kontrolnym badaniu usg doppler dojdzie do udrożnienia naczyń objętych zakrzepicą, zalecam przeprowadzenie wenografii naczyń miednicy w Oddziale Chirurgii Naczyń, z embolizacją naczynia zasilającego żylaki. W drugim etapie skleroterapia piankowa. Pozdrawiam, dr. n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog
PS. polecam ośrodek w Lublinie