Co powoduje ataki paniki u chorej na nerwicę?

Witam mam 26lat, dziś w nocy położyłam się późno i gdy zasypiałam miałam coś takiego że nie oodychalam jakby organizm zapomniał że trzeba to robić i wynudziłam się że snu, zaznaczam ze choruje na nerwicę i mam czasami ataki paniki, wyniki wszystkie ok prócz potasu było go bardzo dużo i musiałam brać tabletki, a wiedz co to może być

Witam,
możliwe, że doświadcza Pani tzw. lęków nocnych. Mogą one występować w zaburzeniach nerwicowych. Zachęcam aby udała się Pani na konsultację do lekarza psychiatry i rozpoczęła psychoterapię. Oddziaływania terapeutyczne mogą znacznie zmniejszyć objawy nerwicowe.
Powodzenia!