Co powoduje bóle po prawej stronie odbytu?

Witam dzis Pan doktor Witold Wiktor na wizycie zdiagnozowal u mnie male pekniecie (szczeline odbytu) mialem zakladana gumke na hemoroid i dolegliwosci bólowe mialy ustąpić ale dwa miesiace po zabiegu nadal boli mnie prawa strona w odbycie. Ciagly bol po prawej stronie zwiekszajacy sie czasami przy oddawaniu stolca i tak jakby odretwialy posladek. Czy szczelina daje takie dolegliwosci i czy to ona promieniuje mi tak na prawą stronę odbytu. Strasznie mnie martwi ta sprawa tym bardziej ze mam problemy z nerwami i rozne tego typu problemy odbijaja sie na mojej psychice. Wiem ze pan doktor wie co mowi i powiedzial ze to od szczeliny wszystkie te dolegliwości ale mimo to chial bym prosic jeszcze o jakąś opinie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety bez dokładnego zbadania nie da się zweryfikować rozpoznania. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.