Co powoduje ciągłą senność?

Witam. Ostatnimi czasy ciągle jestem senna, nie robię nic specjalnego, nie mam wysiłku fizycznego a ciągle chce mi się spać, aby się położę to zasypiam. Potrafię przespać cały dzień a na noc również chce mi się spać. O czym mogą świadczyć takie objawy? Czy to coś normalnego czy może być to jakaś choroba?

Przyczyny senności mogą być różne, należy zgłosić się do lekarza POZ celem wykonania badania podstawowe krwi, należy odżywiać się wartościowo, wykonać badanie EKG, pozdrawiam.

Witam!
Należy zaplanować sobie zajęcia na cały dzień i trzymać się tego. Zajęcia powinny być ciekawe i najlepiej dające przyjemność i satysfakcję. Przede wszystkim sami powinniśmy być panami swojego życia, losu i czasu. Z Pani peselem nie powinno się spać dłużej niż 8 do 9 godzin na dobę. Na początek należy spróbować samemu, jeżeli braknie woli proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, wykonać badania podstawowe, dotlenić umysł i postępować wg. zaleceń. Nie może Pani przespać swojego życia.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

Jest wiele przyczyn senności. Jeśli towarzyszą im inne objawy związane np. z zaburzeniami nastroju jak też poczucie braku energii, bezsensu podejmowanych działań czy też rezygnacji należałoby zaczerpnąć rady lekarza psychiatry, może to być bowiem objaw łagodnych zaburzeń nastroju. Pozdrawiam