Co powoduje mocne pocenie w okolicy intymnej?

Witam mam 20 lat i jestem facetem mam taki problem że strasznie się pocę w okolicy miejsc intymnych aż do tego stopnia że mam mokre bokserki i plamy na spodniach szczególnie mocno się pocę jak siedzę

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę sprawdzić, czy na pewno nosi Pan bokserki z naturalnych materiałów. Może Pan spróbować przyjmować suplementy typu perspiblock, które pomagają hamować nadmierne pocenie. Nadmierne pocenie może wynikać z nadmiernej aktywności układu współczulnego. Może Pan się udać do lekarza pierwszego kontaktu, aby wykonał podstawowe badania (morfologię krwi, ekg). Istnieją również specjalne kosmetyki nakładane bezpośrednio na skórę, proszę zapytać w aptece o odpowiednie preparaty.