Co powoduje nieprzyjemny zapach z ust u dwulatka?

Prosze o rade. Mojemu 2letniemu synkowi smierdzi z buzi zeby myje mu 2razy dziennie (tyle czasu ile da)zapach jest taki troche kwasny nawet smoczek jak wyciagnie z buzize smierdzi nie ma angimy ani nic z gardlem kataru tez nie . Ale jest niespokojny zle sypia i malo je... czym to moze byc spowodowane ?pasozyty?powinnam isc do pediatry czy stomatologa ?

Magdalena Szpala

Proszę udać się do stomatologa w celu sprawdzenia czy wszystkie zęby są zdrowe oraz laryngologa w celu dokładnego badania gardła i jego uchyłków. Przyczyn może być dużo. Konieczne jest dokładne badanie kliniczne specjalistów.
Pozdrawiam,
Magdalena Szpala, Puławy