Co powoduje powstawanie cellulitu?

Witam! :) Niedawno siostra mi powiedziała, że od słodyczy powstaje cellulit, to prawda? Od czego powstaje cellulit i jak się go pozbyć? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
ponad rok temu

Witam ciepło,

Informacje odnośnie cellulitu znajdziesz pod linkiem:

cellulit

Myślę, że do wystąpienia cellulitu przyczynia się nie tyle sama czekolada, co spożywanie jej w nadmiarze, prowadzące do przyrostu tkanki tłuszczowej.

Pozdrawiam