Co powoduje problemy z nudnościami,bóle całego brzucha oraz przy żebrach?
Witam od dłuższego czasu mam problemy z nudnościami,bóle całego brzucha oraz przy żebrach,po zwymiotowaniu przez około 15min mam w ślinie krew. Zrobiłem 2 badania USG które wszyło dobrze oraz gastroskopie oto wynik: -Przełyk,wypust bez zmian. Linia Z prawidłowa. W inwersji przepuklina rozworu przełykowego. Żołądek podatny na insuflację zawierający treść czystą. Błona śluzowa częściowego trzonu żołądka i antrum z cechami przewlekłego,powierzchniowego zapalenia. Odźwiernik kształtny,drożny. Opuszka i częśc zastępująca dwunastnice bez zmian. Test ureazowy minus Co oznacza ten wynik czy to cos groźnego i czy te objawy to od tego?.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Wynik najpewniej wskazuje na zapalenie żołądka. Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego, który postawi rozpoznanie i zaleci odpowiednie leczenie (polega ono przede wszystkim na stosowaniu IPP).