Co powoduje silne bóle zęba po leczeniu kanałowym?

Witam.Prawie dla lata temu mialam leczona 4 i 5 na gorze kanalowo.W tym roku zaczela mnie poboloweca przestrzen pomiedzy nimi-jakby mi cos weszlo pomiedzy.z czasem bolalo mocniej ale kilka przeswietlen nic nie wykazalo.Teraz po zjedzeniu czegos slodkiego szczegolnie boli jak szlak az sobie nie przeplucze woda a czasem jedyny ratunek to tabletka. co moze byc przyczyna?

Może to być próchnica lub odsłonięta szyjka innego zęba po tej samej stronie np 6,3, albo ząb naprzeciwko czyli 3,4,5lub 6 na dole. Próchnica może rozwijać się pod szkliwem i jej można nie rozpoznać. Zęby przeleczone kanałowo nie reagują na słodkie i zimne. Pozdrawiam