Co powoduje uczucie kołatania w lewej części szyi i przy piersi?

Dzień dobry, co powoduje uczucie drgania, kołatania w lewej części szyi i przy lewej piersi? Od czasu do czasu miewam także uczucie "odtykania" lewego ucha.

Szanowna Pani, trochę za mało informacji Pani podała. Objawy są niespecyficzne. Proszę udać się do lekarza rodzinnego