Co robić dalej z takimi dolegliwościami?

zapalenie ościęgna ścięgna achillesa, zapalenie kaletki głębokiej Dzień dobry, od ponad 4 miesięcy borykam się z zdiagnozowanym zapaleniem pochewki-ościęgna ścięgna achillesa w obu nogach oraz zapalenia kaletek. Kaletki wypełnione płynem około 4-5 mm. Od kontuzji nie biegam oraz nie jeżdzę na rowerze, oszczędzam nogi. Zastosowano: 2 tygodniowe leczenie NLPZ, terapia manualna (ponad 10 zabiegów), laser wysokoenergetyczny. Bardzo dokucza mi ból pięty jednej stopy, który nasila się podczas chodzenia. ból rozchodzi się w dół na całą stopę. Dodatkowo słyszę charakterytyczne strzykania - trzaski w ścięgnie podczas ruszania nogą zwłaszcza przy bardziej energicznych ruchac np przy pierwszym kroku po wstaniu. Co robić dalej?

Zalecam zastosować miejscową krioterapię bądź zimne okłady. Do tego codziennie masaż i odpoczynek dla chorej stopy. Plus do tego przy wszelkich zapaleniach stawu polecam też duże dawki wit. C, gdyż witamina C jako z jedyna z witamin działa p/zapalnie również na stawy.