Co robić, gdy on twierdzi, że potrzebuje czasu?

Co mam zrobić, gdy mi tak bardzo na nim zależy, a on mówi, że potrzebuje czasu? W zeszłym roku poznaliśmy się, ale jakoś wszystko się rozpadło... za dużo od niego wymagałam, nie zależało mi... 3 tygodnie temu odezwałam się do niego... zaczęło robić się fajnie. Spotkaliśmy się, trzymaliśmy za ręce, sypaliśmy czułe słówka. Pisaliśmy do siebie słodkie wiadomości. Dziś rano napisałam do niego, ale on bardzo chamsko odpisywał... jakoś tak sucho... Było mi przykro... Spytałam, co jest. On powiedział, że potrzebuje czasu, że to wszystko go przytłacza, że wszystko dzieje się zbyt szybko... mówi, że w zeszłym roku nie zwracałam na niego uwagi, a teraz jest wszystko zbyt szybko. Powiedział, że chce czasu, chce to wszystko przemyśleć. Czy to normalne, że on się tak zachowuje? Czy powinnam czekać?

KOBIETA ponad rok temu

Witaj!

Myślę, że Twój kolega wyjaśnił, w czym tkwi problem. Zmiana Twojego nastawienia do jego osoby może budzić w nim niepokój, co, moim zdaniem, jest całkiem naturalną reakcją na doświadczenia z ubiegłego roku i z ostatnich 3 tygodni. Sugerowałabym, abyś zaproponowała mu spotkanie w cztery oczy i porozmawiała z nim o Waszych potrzebach i wzajemnych oczekiwaniach. Szczerość i zaufanie są podstawą funkcjonowania każdego związku.

Pozdrawiam.