Co robić gdy puls w nocy mocno wzrasta?

Mam problemy z pulsem. Mam 27 lat, morfologia w normie. W EKG puls 122 w spoczynku, mój średni puls to 100-120 w spoczynku. Bywa nawet że przy kołatanie serca dochodzi do 140-150. Ciągłe kołatanie serca przez które czuje jakby "niepokój", pobudzenie, trudności w koncentracji i z zasypianiem, kołatanie czuje od podbrzusza aż po gardło. Brałam leki na obniżenie pulsu ale dały efekt tylko na kilka dni. Czekam na wizyte u kardiologa. Lekarz internista rozkłada ręce

Witam,

brak informacji co stwierdził kardiolog na wizycie. Sama morfologia krwi to za mało na diagnostykę brak badania CRP, lipidogram, glukoza, ALAT, TSH, potas,magnez, wapń, sód, badanie obrazowe echo serca i dobrego kardiologa który oceni badania diagnostyczne zbadaniem fizykalnym.

Nic nie stoi na przeszkodzie odbyć wizytę u psychiatry aby ocenił czy opisane objawy nie są przyczyną zaburzeń np depresja, nerwicą, zaburzenia lękowego lekarz potwierdzi lub wykluczy.

Pozdrawiam