Co robić w przypadku bólu głowy, sztywnienia szyi oraz niekontrolowanych zawrotów głowy?

Dziękuję bardzo za odpowiedź.Moje samopoczucie jest złe bardzo boli mnie głowa.Od szyi do czoła.Sztywnieje mi szyja ręce zawroty głowy które są nie kontrolowane.Czasami mam wrażenie jakbym miała zemdleć.Lekarz neurolog stwierdził że nic mi nie jest że jestem zdrowa po przeczytaniu tych badań.Nie wiem co mam dalej robić

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno powiedzieć jak konkretnie ukierunkować diagnostykę skoro specjalista neurolog nie zalecił dodatkowych badań. Może pani ewentualnie skonsultować się z lekarzem laryngologiem.