Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co robić w przypadku sączenia się z rany po wizycie esperalu?

Esperal wszyty 10 dni temu. Szwy zdjete po 6-ciu dniach. Opuchlizny brak . Bólu brak. Nie jestem na nic uczulony. Wczesniej tez byla wszywka. Teraz po kąpieli zaczelo sie sączyć i poleciało troche krwi . Rana nadal zespolon. Jestem za granicą w pracy i wracam do kraju za tydziem. Narazie octanisept i plastry. Co robić
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Przygotowanie do przeszczepu wysp trzustkowych

74 poziom zaufania

Witam, musi Pana obejrzeć lekarz, nie ma innego wyjścia. Jeśli sączenie nie jest intensywne to można poczekać do powrotu do kraju

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy