Co robić w przypadku takiego wypróżniania się u synka?

Witam, Jestem mamą 3 miesięcznego chłopca, który od tygodnia robi zielone wodniste kupki. Dziecko karmię piersią na żądanie. Syn robi kupki prawie po każdym karmieniu, a poprzednio 3 kupki na dobę w kolorze żółtym. Dziecko zachowuje się normalnie. Do diety nie wprowadziłam żadnych nowych produktów. Co robić?

Lek. Anna Waszewska Pediatria

Karmienie jak najczęściej plus probiotyk 2xdziennie. Np. Dicoflor , Floractin , Loggic 2x5 kropli i obserwacja. Możliwa infekcja wirusowa. Jeśli nie będzie poprawy wizyta lekarska