Co robić w przypadku tej torbieli?

Witam, rok temu wyczulam guza w piersi. Trafiłam do onkologa. Guz zajmuje jeden kwadrant piersi. Usg nie widzi nic w piersi. Dwukrotna biopsja wykazała torbiel i piersi mastopatyczne. Po biopsjach torbiel nieco się zmniejszyła. Niestety miesiąc temu wróciła. Ma ok 5 cm. Pierś boli, piecze. Nie mogę normalnie funkcjonować. Jakikolwiek ruch ręką bywa bolesny. Co w takim wypadku robić?

Szanowna Pani, należy rozważyć chirurgiczne usunięcie torbieli. Można ją opróżniać, ale będzie nawracała