Co robić z bardzo suchą skórą?

Witam, okresowo zdarza sie ze mam sucha skórę, nawet aż sypiaca sie, na brzuchu, biodrach, plecach w czesci krzyzowej. Sporadycznie zdarzaja sie suche łokcie. Ogolnie skora jest suchawa. Prosze o podpowiedz co z tym zrobic?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza dermatologa ponieważ pani dolegliwości mogą nie mieć wyłącznie przyczyny kosmetycznej. Po postawieniu diagnozy będzie możliwe najbardziej odpowiednie leczenie.