Co robić z bólem klatki piersiowej podczas leczenia nadciśnienia?

Witam mam 38 lat wykryto u mnie nadcisnienie tetnicze i wdrożono leki rano tolucombi40 12.5 oraz na noc primacor 10mg. Ze wzgledu na nadcisnienie zrobiono mi echo serca wyszło niedomykalność ZT 1st oraz zwloknienia w platkach ZM .fala zwrotna przez zastwake do 1/2 głębokości LP. Od 3 dni czuje w dzien bol w klatce piersiowej po lewej stronie oraz ból szyi czy to normalne czy mam się czego obawiać

Dzień dobry, opisany przez Panią objawy wymagają stacjonarnej wizyty ze względu na opisane dolegliwości które wymagają diagnostyki w tym badanie spoczynkowe Ekg oraz badanie krwi panel kardiologiczny. Lekarz prowadzący oceni w trakcie badania fizykalnego czy objawy są z powodowane z którymś z leków lub innej przyczyny sercowe naczyniowe.

Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie lub z lekarzem pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam