Co robić z bólem kolan u młodej osoby?

Witam, mam 24 lata. Od jakiegoś czasu zmagam się z bólem obydwu kolan, kolana zaczęły mnie boleć nagle, bez przyczyny. Po smarowaniu jakiś czas maścią, przestały boleć na krótki okres czasu. Po upływie około tygodnia, kolana znów się odezwały, dodatkowo zacząłem mieć uczucie zmęczonych (zesztywniałych) nóg oraz dłoni (zdecydowanie bardziej odczuwalne na lewej nodze oraz lewej dłoni). Wykonałem zdjęcie rtg kolan na którym nic nie stwierdzono. Jaka może to być choroba?

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego w celu wydania skierowania na konsultacje do lekarza ortopedy który oceni stan kolan i zaleci dalszą diagnostykę. Rtg kolan to za mało, brak diagnostyki laboratoryjnej oraz podstawowego w tym kierunku badania usg kolan.

Pozdrawiam