Co robić z bólem lędźwi i takimi stolcami?

Dzien dobry od kilku tygodni mam dziwny bol ledzwi. Od kilku dni sie pogorszyło i zaczelo bolec w okolicy odbytu praktycznie bez przerwy. Raz mocniej raz mniej. Stolec a raczej „bobki” w jasnobrązowym czasami jakby żółtawym kolorze czasami z pokarmem bądź małymi czarnymi kropkami. Trudności i bol podczas defekacji. mimo to jezeli juz sie wyprózniam nazwałabym to biegunką. Co to moze byc?

Witam,

najlepszym rozwiązaniem w opisanych objawach wymagana stacjonarna konsultacja gastrologiczna na której zostanie wykonane badanie podmiotowe i przedmiotowe po którym decyzja jaką przeprowadzić dziagnistyke aby odpowiedzieć na pytanie które Pani zadała. Bez badania fizykalnego a tym bardziej bez diagnostyki trudno ocenić czym ma się do czynienia.

Pozdrawiam