Co robić z bólem miednicy, ud i kręgosłupa?

Witam, jestem kobietą, lat 20. Od paru miesięcy czuję ból miednicy przy codziennych czynnościach. Od paru dni przeszło to też na tępy ból krzyża, promieniujący do ud. Ujawnia się przy każdej czynności. Myślałam, że moze to rwą kulszowa, ale słyszałam że jest to ogromny ból, a mój jest jeszcze do zniesienia. Dodam, że moja babcia, mama i siostra mają zwyrodnienie stawów i kręgosłupa. Zastanawiam się co zrobić żeby wyeliminować ból. Dodam, że z rana jest znośnie, gorzej zaczyna być około południa, a wieczorami i w nocy najgorzej. Pozdrawiam

Witam,

opisany problem zdrowotny wymaga w pierwszej kolejności wizytę u specjalisty ortopedy który wykona badanie fizykalne i zleci odpowiednią diagnostykę obrazową oraz laboratoryjną z krwi. Można przed udaniem się na wizytę wykonać badania z krwi aby lekarz na pierwszej wizycie miał jakiś punkt zaczepienia. Badania z krwi: CRP, OB, morfologia z rozmazem, białko całkowite, kwas moczowy, kreatynina.

Pozdrawiam