Co robić z bólem po obu stronach szyi?

Dzień dobry. Mam 23 lata i leczę się od dwóch miesięcy na przewlekłe zapalenie żołądka i dwunastnicy. Po odstawieniu leków zgodnie z poleceniem lekarza prowadzącego pojawiło mi się dziwne uczucie ucisku w okolicy jabłka adama. Wczoraj doszedł do tego ból po obu stronach szyi. Co to może być ?

Witam,

brak informacji jakie leki Pan odstawił oczy odstawienie było stopniowe czy od razu. Opisane objawy mogą dawać objawy np odstawienie leków lub inne schorzenie które bez dokładnego wywiadu oraz badania ciężko stawiać diagnozy bez podstawowych czynności takich jak badanie podmiotowe i przedmiotowe.

Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego lub gastrologa.

Pozdrawiam