Co robić z bólem w okolicy kolana?

Grałem wczoraj w meczu piłki nożnej, po około 10 minutach wraz z przeciwnikiem w tym samym czasie kopnelismy w piłkę wewnętrzna częścią stopy przegielo mi kolano, dodam że do 60 minuty grałem z delikatnym bólem dopiero po powrocie do domu zacząłem odczuwać to mocniej, okład z lodu i na noc masc przeciwbolowo-przeciwzapalna. Ból sprawia mi zgjecie i wyprosorowanie nogi. Ból w okolicach kolana od wewnętrznej strony. Stawać na stopę mogę wiadomo kuleje. Co to może być Co robić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ortopedą, aby wykonał on USG kolana.