Co robić z ciągłym uczuciem zimna?

Witam, Jakie badania powinnam zrobić jeśli jest mi zimno od rana do wieczora? Mam tak od conajmniej 10l, jest zima a mi ani razu nie jest cieplo, w domu zimno a na polu to juz nie wspomne.. krew stoi i nie krąży, cieplo mi sie robi od 25st dopiero. Jest mi zimno w kazda cześć ciala, moge na siebie ubrac 4 rzeczy i to nic nie daje. Dodam, ze mam do tego zespol reynauda więc gorzej byc nie mogło, bo rece i stopy lodowate tak samo..jakie badania powinnam zrobic? Czy da sie z tego wyjsc? Do jakiego lekarza sie z tym udać? Lekarz rodzinny wie ale nic mi na to nie powiedziała nawet. Robilam morfologie krwi ale nie wiem na co zwracac uwagę oprocz tarczycy, ona mi wychodzi roznie, raz jest w normie raz poza norma..od paru dni biore aszwagande ale nie licze na cud.. Mam tez inne problemy zdrowotne: Nerwica a przez nia mam prawdopodobnie kłucie i bol w sercu i zaburzenia rytmu serca, zima zapalenie stawów u rąk, czeste oddawanie moczu nawet 25x dziennie, jestem zalamana.

Witam,

opisane objawy powinna być dokładne przez lekarza rodzinnego przebadane w badaniu przedmiotowym które pozwoli na ustalenie stosownej diagnostyki obrazowej oraz laboratoryjnej po której lekarz powinien zlecić odpowiedniego specjalisty.

Wskazana konsultacja dobrego lekarza rodzinnego lub internisty.

Pozdrawiam