Co robić z gorączką i brakiem apetytu u dziecka?

Córka od czwartku ma goraczke do 38.8, do tego brak apetytu. W piatek lekarz przepisał nam antybiotyk Ospamox. Wczoraj ok godziny 12.30 zwymiotowała pozniej o 23.10. Apetytu nadal brak. Staram sie by pila duzo wody. Goraczka ustąpiła jest stan podgorączkowy 37.6 co po chwili spada do 36.6/37. Co robic?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Skończyć antybiotykoterapię do końca oaz dbanie o odpowiednie nawodnienie córki , ew. leki przeciwwymiotne. Pozdrawiam.