Co robić z kołataniem serca w ciągu dnia?

Dzień dobry.Od pewnego dłuższego czasu zauważyłam że mam kołatanie serca od 4-7 razy podczas dnia (od około msc)(kiedyś leczyłam się na częstoskurcz nadkomorowy serca ale już od 7 lat nie biorę lekarstw).Podczas jedzenia mam nudności oraz bardzo mi się odbija. Zauważyłam również spadek masy .Jakie badania porobić i na co zwrócić uwagę? Dziękuję!

Witam,

wykonać podstawowe badania laboratoryjne morfologia z rozmazem, CRP, lipidogram, glukoza, ALAT, GGTP, TSH, potas, sód, magnez z wynikami udać się do kardiologa który oceni stan opisany przez Panią i w razie nieprawidłowości zleci dodatkową diagnostykę lub konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Co do spadku masy ciała wskazana konsultacja gastrologa który oceni wyniki badań wcześniej wykonanych wykona badanie fizykalne i zdecyduje odpowiednią diagnostykę obrazową.

Pozdrawiam