Co robić z osłabieniem i mętach w oku?

Dzień dobry, mam problem ze wzrokiem od kilku miesięcy widzę niewyraźnie na odległość, męty w oczach na białym tle, czuje się bardzo osłabiony, mam uczucie odrealnienia, mam alergie na pyłki ale choruje także nerwice lękowa od wielu lat i zazywam Setaloft 50 od kilku lat. Kilka miesięcy temu nerwica znów powróciła a do dzisiaj źle się czuje. Czy to nerwica czy może wina czegoś innego np alergii? Najbardziej zastawia mnie to osłabienie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

nerwica niestety może się objawiać bardzo nieswoiście i tak naprawde dawać każdy objaw z ciała. Myślę, że w pierwszej kolejności trzebaby się zgłosić do alergologa, żeby wykluczyć przyczyny po za nerwicowe. Polecam tez psychoterapie. Jeśli leczy się Pan tak długo na nerwice farmakologicznie to cennym może być przyjrzenie się psychologicznym przyczynom choroby.