Co robić z osłabieniem siły nóg i rąk?

Dzień dobry. Jestem kierowcą ciężarówki. Od pewnego czasu dokucza mi drętwienie i osłabienie siły nóg. Jestem po TK, który wykazał: Spłycenie lordozy szyjnej. Drobne wypukliny tarcz C4-C5 i C5-C6 bez cech konfliktu z korzeniami nerwowymi." Aktualnie dolegliwości nie są duże, jednak czy to oznacza, że powinienem myśleć o zmianie pracy?.. Czy mogę jeździć dalej, jednocześnie nie rujnując kompletnie swojego kręgosłupa.

Dzień dobry,

wskazana konsultacja stacjonarna u specjalisty neurologa który wykona badanie fizykalne , zapozna się płytką badania i oceni stan zdrowia.

Może się okazać, że po wykonaniu badanie przez lekarza będzie jeszcze wymagało dodatkowych badań obrazowych oraz laboratoryjnych z krwi ale to już ocena na stacjonarnej wizycie.

Pozdrawiam