Co robić z przedwczesnym wytryskiem?

Dzień dobry Mam 21 lat, podczas stosunku ewidentnie wzwód nie jest tak silny jak być powinien, co prawda udaje się odbyć stosunek, jednak w określonych pozycjach. Poza tym występuje przedwczesny wytrysk - co jest bardzo uciążliwe, dla sprawdzenia zażyłem Viagrę, co spowodowało znaczącą poprawę siły wzwodu i długości stosunku, jednak jest to rozwiązanie słabe w moim wieku. Do jakiego lekarza powinienem się udać? Jaka może być przyczyna?

Witam,

aby stwierdzić jaką może być przyczyna Pana dolegliwości wymagana jest stacjonarna wizyta u lekarza urologa lub seksuologa po wykonaniu badania podmiotowe i przedmiotowe zostanie zlecona odpowiednia diagnostyka w celu wykrycia nieprawidłowości które Pana niepokoją.

Pozdrawiam