Co robić z tą ciągłą zgagą?

Witam. Od około 3 lat męczy mnie niemal nieustannie zgaga. Kilka miesięcy temu doszły obawy refluksu które nasilają się wieczorami i nocą. Zażywanie polprazolu pomaga tylko na chwilę. Mam też duże problemy z apetytem chociaż bardzo często mam uczucia ssania w żołądku. Mniej więcej od roku jest też problem z wyproznianiem. Nawet 8 razy na dobę pojawiają się wodniste stolce . Zaobserwowalam też śluz w stolcu. Często też wyemituje ale samym kwasem z żołądka. Nie miałam jeszcze żadnych badań. Nie wiem czy powinnam się martwić tymi obiawami czy po prostu stosować jakieś suplementy. Proszę o poradę

Witam,

pierwszej kolejności wizyta u lekarza rodzinnego który dokładnie Panią zbada i zaleci badania diagnostyczne a wrazie konieczności skieruje Panią na konsultację do gastrologa.

Jeśli ma Pani dodatkową dokumentacje leczenia lub podstawowe wyniki badań laboratoryjnych to proszę ze sobą zabrać i pokazać dla lekarza który bedzie miał już lepszy obraz Pani zdrowia.

Pozdrawiam