Co robić z tą opuchlizną i bólem nogi?

Witam Od 2 miesiący mam problem z lewą nogą która puchnie i strasznie boli, nie mogę normalnie funkcjonować.Godzina spaceru lub 30 minut jazdy na rowerze sprawia mi ogromny ból ktory rozpiera od środka kostka jest tak spuchnięta, ze zlewa się z łydka jakby coś się zbierało w środku i czuje jakby gilgotanie w tyle łydki.. Zrobiłam d-dimar jest w normie 0,5, doppler przepływy w obrębie żył głębokich udowych, podkolanowych, piszczelowych przednich tylnych i strzałkowych w granicach normy.brak cech zakrzepicy, aparat zastawkowy, perforatory wydolne .Wydolny aparat zastawkowy w żyłach odstrzalkowych i prawej odpiszczelowej.Niewydolny aparat zastawkowy w lewej żyle odpiszczelowej, szerokość jej światła nad kolanem14mm, towarzyszy skąpa siatka miernie żylakowato porzeszonych naczyń powierzchownych na udzie i podudziu bez cech zakrzepicy. W prawym dole podkolanowym torbiel beckerela 30×5mm... Lekarz radiolog podpowiedział mi, abym szukała innej przyczyny i badanie krwi a przy okazji zrobił mi USG tarczycy Tarczyca dwuplatowa położona prawidłowo płat prawy 19×19×49mm vol9,3ml, lewy 16×15×41mm vol5,2ml, miąższ niejednorodny o obniżonej echogenicznosci, unaczynienie w obrazowaniu power doppler w granicach normy.W prawym płacie niejednorodny hypoechogeniczny guzek 10×7mm, unaczynienie guzka typu mieszanego - wskazana Bac dodatkowo w placie prawym torbiel 3mm w lewym mniejszy 2,5mm. Badanie krwi są w normie podwyższone mam monocyty 0,59 norma 0,0-0,8 Eozynofile 0,21 norma jest od 0,05 -0,07 Bazofile 0,04 norma0,0-0,2 Leukacydy 9,33 10^3ųl Tsh 1,83 norma 0,27-4,2 Ft3 3,43 norma 1,8-4,6 Ft4 1,53 norma 0,93-1,73 Proszę o interpretację moich wyników

Dzień dobry,

wskazana wizyta u fizjoterapety który wykona badanie podmiotowe oraz przedmiotowe, zapozna się dokładnie z całą dokumentacją medyczną.

Szczegółowa diagnostyka pozwala określić przyczynę dolegliwości i rozpocząć najskuteczniejszą metodę terapii.

Pozdrawiam