Co robić z taką zmianą nad ustami?

Pytanie do dermatologa 3 tygodnie temu zauważyłem narośl / krostę nad ustami. Myślałem, że to zwykły trądzik. Udało mi się go usunąć, pojawiło się troszkę krwi. Niestety w tym samym miejscu już po kilku dniach znów zaczęła się pojawiać ta narośl i robi się coraz większa. Co to może być ?

Dzień dobry,

za nim wypowie się lekarz dermatolog to pozwolę sobie na informację dotyczącą opisanego przypadku aby Pan zgłosił się na wizytę stacjonarną do lekarza dermatologa który obejrzy zmianę wzrokowo i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Każda niepokojąca zmiana powinna zostać przebadana to znaczy podmiotowo oraz przedmiotowo.

Pozdrawiam