Co robić z takim bólem i przeskakiwaniem w łokciu?

Witam od jakiegoś czasu zacząłem ćwiczyć na siłowni, jednakże podczas ćwiczeń z hantlami lub innymi przedmiotami podczas zginania łokcia prawej ręki coś mi w nim przeskakuje. Odpuszczenie ćwiczeń nie pomaga i zauważam że coś mi tam przeskakuje nawet jak nie ćwiczę . Mówię o zginaniu ręki w taki sposób że wewnętrzna część dłoni jest w stronę twarzy. Problem jest tylko w prawej ręce. Gdy niedawno próbowałem się podciągać podchwytem to znowu coś przeskoczyło i zabolało. Ew. ból ustępuje po 1-2 dniach. W związku z tym mam pytanie o co może chodzić?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry.

Opisany problem z łokciem prawdo podobnie doszło do przeciążenia które dochodzi w wyniku nieprawidłowego wykonywania treningu siłowego.

Wskazana wizyta u lekarza sportowego ortopedy który wykona badanie fizykalne oceniający stan łokcia i zleci odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk