Co robić z takim bólem odbytu?

Mam 25 lat, 3 dni temu z partnerem uprawialiśmy seks analny, ale przy wkładaniu korka analnego partner nie trafił do odbytu i zaczęło mnie boleć, i przerwaliśmy zabawę. Teraz po tych 3 dniach odczuwał piekący ból przy wejściu do odbytu i taka jakby kulkę przy wejściu do odbytu. Czy to coś poważnego i czy mam się martwić? Proszę o odpowiedź bo zaczynam panikować.
KOBIETA, 26 LAT 4 miesiące temu

Dobry wieczór.

Proszę się nie nakręcać niepozytywnymi myślami lecz udać się do lekarza proktolog który jest tym odpowiednim specjalistą który oceni stan w trakcie badania po którym będzie wiadomo z czym ma się do czynienia niż teraz spekulować co to może być.

A więc zachęcam do stacjonarnej wizyty gdyby były trudności z wizytą lub długi czas oczekiwania to wskazana wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego ostateczności ginekolog.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta