Co robić z takim bólem u 37-latka?

Dzien dobry, czy bol miesnia? Ścięgna? , gdzieś w okolicach biodra, kolana , promieniujacy utrzymujący się od dłuższego czasu ( 6 miesięcy) , może być to jakaś kontuzja od biegania (stan zapalny ?) , nie mogę założyć nogi na nogę , usiąść po "turecku" moze powodowac powiekszenie wezłów chlonnych w pachwinie? Większy w bolącej nodze, dużo mniejsze w nie bolącej nodze. Dziękuję z góry za pomoc
MĘŻCZYZNA, 37 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry.

W opisanych przez Pana objawów klinicznych zachęcam do stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który oceni w trakcie badania fizykalnego i zleci diagnostykę która pozwoli na odpowiednie leczenie opisanych dolegliwości.

W tym przypadku nie obejdzie się bez konsultacji ortopedy ale to już po dokładnym badaniu fizykalnym narządu ruchu.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta