Co robić z tym bólem brzucha i biegunką?

Mam 19 lat (mężczyzna) W lipcu br. dość lekko przeszedłem C-19. Niestety, chociaż minęło ponad 4 miesiące, czuję się coraz gorzej. Mam problemy z pamięcią i koncentracją, zwiększyły się problemy z depresją. Odstawiłem przepisane od neurologa: Velaxin Preato, Proaxon. Niestety to nadal nie pomogło, od tygodnia odczuwam nieznośne bóle całego brzucha, mam biegunkę, która trwa równy tydzień. Zrobiłem domowe testy na krew w kale oraz obecność helicobacter pylori (ujemne) Mam słaby apetyt, dość szybko czuję się najedzony. Odczuwam olbrzymi strach, nie mogę przestać o tym myśleć. Kilka dni temu zrobiłem gastroskopię, nic złego tam nie znaleziono. Przeszedłem badania laboratoryjne, wyniki dość dobre. Jednak pierwsze USG z października br. wykazało podejrzenie chloniaka, wykonałem TK jamy brzusznej. Wyniki to lekko pogrubiona ściana boczna żołądka (późniejsza gastroskopia nic nie wykazała). Nikt w rodzinie nie miał nigdy raka jelita, a ja nadal się tego obawiam. Brzuch stale boli, w tym tygodniu zrobiłem też ponownie USG, które NIC złego nie wykazało, ewentualnie artefakty w jelicie grubym. Warto zaznaczyć, że biegunka już pojawiała się po samym przejściu C-19, pomógł wówczas loperamid.

Witam,

po dokładnej diagnostyce laboratoryjnej oraz obrazowej wskazane było by poprosić o stacjonarną konsultację specjalistę psychiatry aby ocenił czy opisane objawy są wyniku zaburzeń lękowych, depresji aby lekarz wykluczył lub potwierdził.

Objawy które są opisane również mogą świadczyć o zaburzeniach np lękowych, depresja, nic nie stoi na przeszkodzie aby lekarz to ocenił.

Pozdrawiam