Co robić z tym bólem brzucha i klatki piersiowej?

Dzień dobry mam 18 lat i choruje na nerwicę lękową ostatnio odczuwam bóle w brzuchu klatce piersiowej i plecach są one kłujące pieczace lub szczypiące najwcześniej kłujące najczęściej odczuwam bóle chwilowe typu 10 sekund ale rzadko występują one więcej niż 1 minutę proszę o wyjaśnienie co to z góry dziękuję
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 4 tygodnie temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy mogą mieć związek nasilenia objawów lub inne schorzenia np przewodu pokarmowego lub zaburzenia sercowo naczyniowego.

Najlepszym wyjściem będzie udanie się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu oceny opisanych objawów w trakcie badania fizykalnego.

Lekarz oceni w trakcie badania czy opisane objawy wymagają konsultacji lekarza psychiatry który Pana prowadzi leczenie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk