Co robić z tym bólem karku u 20-latka?

Hej, otóż od dłuższego czasu dość często boli mnie kark, prawdopodobnie przez siedzący tryb życia i praca programisty również nie pomaga. Problem w tym ze jak rozciągam się oraz roluje górną partie ciała i chce rozciągnąć szyje poprzez ciągniecie głowy na boki to podczas rozciągania prawej strony bolą mnie okolice skroni po prawej stronie. Przy lewej stronie taki coś nie występuje. Dodam również ze grając w siatkówkę 8 lat tez to występowało

Witam.

aby ocenić opisane objawy wymagana jest stacjonarna wizyta do ortopedy/fizjoterapeuty celem przeprowadzenia badania przedmiotowego po którym oceni się zaistniały problem zdrowotny.

Może okazać się, że będzie wymagana diagnostyka obrazowa.

Pozdrawiam