Co robić z tym bólem kręgosłupa w części piersiowej?

Ostry, bardzo silny ból kręgosłupa w odcinku piersiowym, promieniujący do żeber. Duże problemy z oddychaniem. Czasem nawet wywołujący wymioty. Atak przechodzi po kilku minutach, powtarza sie co kilka miesięcy. Prześwietlenie nic nie wykazało. Do jakiego lekarza się udac? Co to moze być?

Wskazana konsultacja lekarza ortopedy, który przeprowadzi badanie podmiotowe i przedmiotowe. Mają one na celu określenie Pani stanu zdrowia oraz wykrycie przyczyny zgłaszanych dolegliwości oraz niepokojących objawów.

Proszę ze sobą zabrać posiadaną dokumentacje medyczną np wyniki badań laboratoryjnych oraz wykonanych zdjęć Rtg.

Pozdrawiam