Co robić z tym bólem nogi od kolana w dół?

Od dłuższego czasu boli mnie lewa nogą od kolana w dół z przodu stosuję maścić i tabletki przeciwbólowe ale średnio to pomaga. Nie wiem co robić do jakiego udać się lekarza
KOBIETA, 60 LAT 10 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisany problem zdrowotny wymaga stacjonarnej wizyty aby zebrać od Pani dokładny wywiad oraz przebrowadzic badanie fizykalne aby ocenić stan kończyny dolnej i zlecić odpowiednią diagnostykę obrazową i laboratoryjną z krwi.

Najlepszym wyjściem będzie udanie się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza rodzinnego, który oceni i wyrazie nieprawidłowości w badaniu fizykalnym i w diagnostyce laboratoryjnej zleci odpowiedniego specjalistę np ortopeda lub reumatolog.

Pozdrawiam