Co robić z tym obniżonym nastrojem w wyniku epidemii?

Jestem osoba niepełnosprawna ruchowo Sama z domu nie wyjdę . Pandemia całkowicie mnie zamknęła w 4 ścianach. Nie mogę już patrzeć na otoczenie codziennie plącze, nie smakuje mi jedzenie nie mogę spać. jest coraz gorzej i nie można normalnie żyć Bo wesela powodują wzrost zakażeń. Wirus zniszczył mi życie i już go nie odzyskam Co robić

Trudny czas, w jakim przyszło nam żyć, spowodował, że znaleźliśmy się w kryzysie. Pani również znajduje się w sytuacji, w której trudno się odnaleźć. Powoduje to szok, złość, smutek, a nawet rozpacz. Kryzys to jednocześnie zagrożenie, ale paradoksalnie też szansa, zatem na co jest to szansa? Będąc w samym środku tej sytuacji pewnie trudno tak się do tego odnieść, ale patrząc na to "z lotu ptaka" można zadać sobie różne pytania. Co miałoby być inaczej niż w czasie sprzed koronawirusa, czego ważnego się o sobie dowiedziałam, co jest dla mnie ważne, czego bardzo pragnę w życiu, a co pokazało mi zagrożenie ostatnich dni...? Szanowna Pani, jest bardzo wiele organizacji, które realnie pomagają w obecnej sytuacji np. wyjść z domu, dać szansę na bycie z drugim człowiekiem, zminimalizować lęk. W pierwszej kolejności zachęcam do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który, nawet jeśli w swej ofercie nie posiada odpowiednich rozwiązań dla Pani, to z pewnością gdzieś Panią pokieruje. Życzę wszystkiego dobrego i oby kryzys przekuł się w coś wartosciowego dla Pani. Pozdrawiam. Joanna Marciniak